Významnou součástí studia na Obchodní akademii Tomáše Bati a Vyšší odborné školy ekonomické Zlín je odborná praxe žáků a studentů v České republice nebo zahraničí..

Jsem Firma nebo Student
Webové stránky
www.centrozlin.cz
Kontakt
Vězeňská 116/5
Praha 1
provozovna Zlín 4
Uplatnění ve firmě

asistentka, marketing, pronájem

Studenti s praxí u této firmy

Centro Zlín, FMC, s. r. o.

Obchodní centrum CENTRO ZLÍN bylo otevřeno jako první nákupní centrum regionu v srpnu 2000.

CENTRO ZLÍN nabízí na své služby 360 dní v roce, 7 dní v týdnu, v době od 9 do 21 hod. Kromě plně klimatizovaných moderních prostor přijdou zákazníkům vhod 4 bankomaty nebo možnost platby EURY či slovenskými korunami ve vybraných obchodech.

V dubnu 2004 jsme rozšířili nabídku zboží a služeb pro naše zákazníky o 8 velkoplošných prodejen, kterým dominuje nábytkářský gigant ASKO nábytek. Nájemci našeho RETAIL PARKU vhodně doplňují sortiment, nacházející se v prostorách hlavní nákupní galerii.

CENTRO ZLÍN si udrželo i po deseti letech fungování dominantní postavení ve Zlínském kraji, což nám dokazují naši zákazníci svou věrností.

... skončená

Období praxe

27.1.2014 - 31.8.2014

Analýza zákazníků - konečných spotřebitelů skončená

Období praxe

28.1.2013 - 10.5.2013

Přiřazený student
Barbora Manová, DiS
Obor: Marketing pro střední stupeň řízení
Případová studie
Centro Zlín FMC s.r.o. je obchodní společnost, která spravuje obchodní centrum Centro Zlín, největší obchodní areál ve Zlínském kraji, které je otevřeno od roku 2000. Za dobu fungování centra byla provedena řada marketingových výzkumů a šetření různého rozsahu. Současný stav v oblasti nákupních možností obyvatel, celková ekonomická situace a současně i právě probíhající dostavby obchodního centra vyvolal potřebu zjistit a ověřit si aktuální vnímání a hodnocení Centro Zlín ze strany zákazníků.
Dokumenty ke stažení
Případová studie [PDF, 247.2 kB]
Posudek vedoucího [PDF, 659.38 kB]
Posudek oponenta [PDF, 677.39 kB]
Závěrečná práce [PDF, 1.43 MB]