Významnou součástí studia na Obchodní akademii Tomáše Bati a Vyšší odborné školy ekonomické Zlín je odborná praxe žáků a studentů v České republice nebo zahraničí..

Jsem Firma nebo Student
Webové stránky
www.pstzlin.cz
Kontakt
Kúty 3967
Zlín 760 01
Studenti s praxí u této firmy

Pozemní stavitelství Zlín, a. s.

Naší hlavní stavební činností je výstavba rodinných domů, bytových domů, rekonstrukce, opravy fasád, zateplování budov, výstavba výrobních provozů, průmyslových hal, administrativních budov, inženýrských sítí a komunikací. Divize: Pomocná stavební výroba je zaměřena na zámečnické práce, elektroinstalace, sádrokartony včetně atypických konstrukcí, úpravy interiérů a dokončující práce. Na výrobu a prodej panelových prvků je zaměřena divize Panelárna Malenovice, která je známá svou tradicí výroby panelových prvků na vysoké profesionální úrovni.

Garant praxe: Ing. Jaroslav Vrána
Ekonomický ředitel
Tel: 604297154
e-mail: jaroslav.vrana@pstzlin.cz

Zhodnocení hospodaření firmy Pozemní stavitelství Zlín a. s. pomocí finanční analýzy skončená

Období praxe

28.1.2013 - 10.5.2013

Přiřazený student
Andrea Mlčůchová, DiS
Obor: Účetnictví a finanční řízení
Případová studie
Zpracování dostupných informací o možnostech podpory pro získání kvalifikovaných pracovníků a jejich případné zapracování ve společnosti. Studentka měla prověřit existující programy na podporu vzdělávání a zaměstnávání pracovníků, které by mohly společnosti přinést očekávané efekty a to bez vynaložení významného objemu vlastních finančních prostředků. Další podmínkou byla časová flexibilita projektu a minimální úbytek vlastní kapacity jednotlivých pracovních týmů zejména v době, kdy je třeba zvládnout vyšší množství pracovních úkolů. Informace zpracované studentkou v rámci zadaného úkolu byly projednány ve vedení společnosti a určena preference získání nových pracovníků na 2 – 4 měsíční stáže v rámci podporovaného projektu „Stáže ve firmách“.
Dokumenty ke stažení
Případová studie [PDF, 253.64 kB]
Posudek vedoucího [PDF, 641.45 kB]
Posudek oponenta [PDF, 456.89 kB]
Závěrečná práce [PDF, 1.24 MB]