Významnou součástí studia na Obchodní akademii Tomáše Bati a Vyšší odborné školy ekonomické Zlín je odborná praxe žáků a studentů v České republice nebo zahraničí..

Jsem Firma nebo Student
Webové stránky
www.GACinema.cz
Kontakt
Náměstí Míru 174
Zlín 1 760 01
Studenti s praxí u této firmy

GOLDEN APPLE CINEMA, a.s.

Společnost GOLDEN APPLE CINEMA, a.s. provozuje od roku 2008 ve Zlíně Multikino Golden Apple Cinema, Velké kino a kino Květen Malenovice. Multikino GAC je první a zároveň jediné
multikino ve Zlínském kraji se 6 kinosály s celkovou kapacitou 949 míst. Multikino se nachází v obchodním a zábavním centru Zlaté jablko přímo v centru města Zlína.
Plně digitalní kinosály Golden Apple Cinema s 3D technologií jsou vybaveny nejmodernějším audio systémem pro vnímání prostorového zvuku Dolby Digital Surrround EX.

Garant praxe: Mgr. Michal GAJA
Marketingový ředitel
Tel: 777 606 097
e-mail: Michal.Gaja@gacinema.cz

Vyhodnocení změn a dopadu na ekonomické procesy ve společnosti při zavádění bezhotovostního placení pomocí bankovních terminálů a online prodeje vstupenek přes společnost GoPay skončená

Období praxe

28.1.2013 - 10.5.2013

Přiřazený student
Miroslav Slovák, DiS
Obor: Účetnictví a finanční řízení
Případová studie
Student měl za úkol vyhodnotit změny a dopad na ekonomické procesy ve společnosti při zavádění bezhotovostního placení pomocí bankovních terminálů a online prodeje vstupenek přes společnost GoPay. Cílem studentovi práce byly veškeré úkony spjaté se zaváděním bezhotovostních platebních terminálů a řešení online prodeje vstupenek. Provedl řadu ekonomických analýz na základě vyhodnocení a porovnání volně dostupných údajů od konkurenčních jak tuzemských, tak i zahraničních společností. Jeho přínosem pro firmu bylo lepší porovnání dostupných technologií, finanční náročnosti a lepší maximalizace zisku.
Dokumenty ke stažení
Případová studie [PDF, 283.6 kB]
Posudek vedoucího [PDF, 698.12 kB]