Významnou součástí studia na Obchodní akademii Tomáše Bati a Vyšší odborné školy ekonomické Zlín je odborná praxe žáků a studentů v České republice nebo zahraničí..

Jsem Firma nebo Student
Webové stránky
www.conti-online.cz
Kontakt
Continental Barum s. r. o., Otrokovice
Objízdná 1628
765 31 Otrokovice 2

Martin Mušinský
Email: personalni@barum.cz
Tel: 577 512 503
Continental Barum s.r.o.
Objízdná 1628, 765 02 Otrokovice


Studenti s praxí u této firmy

Continental Barum, s. r. o.

Continental Barum s.r.o. je největším evropským výrobcem pneumatik. Zabýváme se také vývojem a konstrukcí hliníkových forem, strojů a zařízení pro gumárenský průmysl. Dlouhodobě patříme mezi nejúspěšnější společnosti v České republice. Spolu s více než 177 000 zaměstnanci z 36 zemí celého světa patříme do rodiny koncernu Continental AG, který je jedním z největších dodavatelů pro automobilový průmysl.

Ve zlínském regionu patříme mezi největší zaměstnavatele. Zájemcům z řad absolventů vysokých škol nabízíme zajímavou práci ve stabilní a úspěšné firmě, bohatý sociální program, práci v mezinárodním prostředí, možnost kariérního růstu a osobního rozvoje. V našich řadách naleznou uplatnění nejen technologové, ale rovněž strojaři, konstruktéři, informatici, obchodníci nebo ekonomové.

Absolventům vysokých škol nabízíme propracovaný systém trainee programu, který pomůže nastartovat profesní kariéru. Aktuální nabídky odborných praxí, stáží a nabízených projektů můžete naleznout na našich webových stránkách.

www.continental.jobs.cz
www.continental-kariera.cz

Analýza nákladů na vzdělávání ve společnosti Continental Barum, s. r. o. skončená

Období praxe

27.1.2014 - 2.5.2014

Přiřazený student
Zuzana Lušňáková, DiS
Obor: Účetnictví a finanční řízení
Případová studie
Ve společnosti Continental Barum probíhalo během odborné praxe studentky výběrové řízení do interního programu „Talenti“. Tento program je pro operátory výroby velmi prospěšný, neboť jim umožňuje nastartovat kariéru a umožnit jim profesionální růst. Studentka byla do tohoto projektu zapojena, a to ve fázi vyhodnocováním přijímacích pohovorů a sestavováním hodnotících profilů daných uchazečů o tento program. Výstupem této práce byly jednotlivé formuláře hodnocení, které sloužily jako podklady pro dané výběrové řízení. Tyto materiály byly aktivně používány personalisty při rozhodování a výběru vhodných kandidátů do programu.
Dokumenty ke stažení
Případová studie [PDF, 724.08 kB]
Posudek vedoucího [PDF, 428.49 kB]
Závěrečná práce [PDF, 2.78 MB]