Významnou součástí studia na Obchodní akademii Tomáše Bati a Vyšší odborné školy ekonomické Zlín je odborná praxe žáků a studentů v České republice nebo zahraničí..

Jsem Firma nebo Student
Kontakt
Mysločovice 15
763 01
Studenti s praxí u této firmy

Zdeněk Gazdoš

Firma Zdeněk Gazdoš - elektroservis vznikla v roce 1992 jako fyzická osoba samostatně výdělečně činná. Předmětem podnikatelské činnosti subjektu jsou elektrické instalace, montáže hromosvodových zařízení, opravy a revize elektrických instalací, hromosvodů a přístrojů.

Od roku 2012 působí firma jako regionální zástupce firmy Fenix Jeseník, která vyrábí výrobky pro elektrická vytápění. Firma se stává jak dodavatelem jejich výrobků, tak jejich autorizovanou montážní firmou a servisem.

Komunikační plán pro velkoobchod s elektroinstalačním materiálem skončená

Období praxe

27.1.2014 - 2.5.2014

Přiřazený student
Michal Soldán, DiS
Obor: Marketing pro střední stupeň řízení
Případová studie
V rámci případové studie byl zadán úkol zpracovat grafický návrh vizitky pro firmu.Ze zadání vyplývala podmínka, aby bylo na první pohled z vizitky zřejmé, že se jedná o elektrofirmu. Student navrhl jsem několik grafických návrhů vizitek, ze kterých bylo možno si vybrat. Jednotlivé návrhy se lišily jak barevným tak i grafickým provedením.Celkově byly vytvořeny tři vizitky.Pro jednotlivé návrhy byly studentem zvoleny varianty černo-žlutá, modro-šedá a červeno-bílá kombinace.
Dokumenty ke stažení
Případová studie [PDF, 575.21 kB]
Posudek vedoucího [PDF, 472.03 kB]
Posudek oponenta [PDF, 544.36 kB]
Závěrečná práce [PDF, 598.85 kB]