Významnou součástí studia na Obchodní akademii Tomáše Bati a Vyšší odborné školy ekonomické Zlín je odborná praxe žáků a studentů v České republice nebo zahraničí..

Jsem Firma nebo Student
Webové stránky
www.kzvalmez.cz
Kontakt
Komenského 1
757 01 Valašské Meziříčí
Studenti s praxí u této firmy

Kulturní zařízení města Valašského Meziříčí, p. o.

Kulturní zařízení města Valašského Meziříčí, příspěvková organice, provozuje kulturní dům s bezbariérovým přístupem, kino, Turistické informační centrum a Zámecký penzion. Pořádá různé kulturní a společenské akce, festivaly, divadla a koncerty.

Komunikační plán Kulturního zařízení města Valašského Meziříčí, p. o. skončená

Období praxe

27.1.2014 - 2.5.2014

Přiřazený student
Michaela Votrubová, DiS
Obor: Marketing pro střední stupeň řízení
Případová studie
Turistické informační centrum disponuje poměrně širokou nabídkou služeb pro obyvatele i návštěvníky města Valašského Meziříčí. Náš zájem byl vytvořit PR materiál, který se bude používat při všech formách prezentace a povede k lepšímu zviditelnění Turistického centra a tím i k propagaci našeho města. Na základě tohoto úkolu si studentka zjistila veškeré informace o nabídce a službách informačního centra a zároveň sledovala činnost informačních center i v jiných městech. Byla seznámena s logo manuálem Kulturního zařízení a TIC. V rámci této analýzy a po vzájemné komunikaci a dohodě navrhla a vytvořila grafickou podobu reklamní prezentace Turistického informačního centra. Tato grafika byla již použita na pořízeném roll-upu, se kterým se TIC prezentovalo například na veletrhu v Polsku.
Dokumenty ke stažení
Případová studie [PDF, 640.97 kB]
Posudek vedoucího [PDF, 767.19 kB]
Posudek oponenta [PDF, 549.27 kB]
Závěrečná práce [PDF, 2.41 MB]