Významnou součástí studia na Obchodní akademii Tomáše Bati a Vyšší odborné školy ekonomické Zlín je odborná praxe žáků a studentů v České republice nebo zahraničí..

Jsem Firma nebo Student
Webové stránky
dockal.century21.cz
Kontakt
třída Tomáše Bati 39
760 01 Zlín
Studenti s praxí u této firmy

CENTURY 21 Dočkal

Zlínská pobočka největší světové realitní sítě CENTURY21 spojuje značku světové jedničky v realitách s 20 lety zkušeností Ing. Pavla Dočkala na zlínském trhu nemovitostí. Kromě komplexních realitních služeb nabízí také speciální možnosti bydlení a podnikání:
Nové družstevní byty Nad Nivami ve Zlíně
Loftové bydlení ve 32. budově SVITu
Nové byty ve viladomě na Mokré s výběhem
Unikátní vzorový FREEDOMEK - Zlín Ateliéry
Komerční objekty nejen v areálu SVITu

Vyhodnocení a atraktivnost bytových družstev skončená

Období praxe

27.1.2014 - 2.5.2014

Přiřazený student
Lucie Smolková, DiS
Obor: Marketing pro střední stupeň řízení
Případová studie
Během praxe v realitní kanceláři CENTURY21 Dočkal studentka zpracovala agendu Bytového družstva Nad Nivami, jehož byty CENTURY21 Dočkal nabízí klientů. Jedná se o celkem 37 bytů a 5 garážových stání v novém bytovém domě na Podlesí II/5609 ve Zlíně. Úkolem bylo analyzovat a zdokumentovat celou existenci družstva od roku 2010 administrativně, účetně a z hlediska marketingu družstevního bydlení. Studentka poznala podrobně veškerou smluvní dokumentaci družstva a členů, úvěrovou dokumentaci ČS a.s., zpracovala tabulky členění splátek družstevníků jak pro banku, tak pro vnitřní evidenci družstva. Aktivně se účastnila provozu realitní kanceláře, porad a jednání nejen s družstevníky. Měla tak možnost v praxi poznat fungování realitní kanceláře, malého bytového družstva a výhody družstevního bydlení pro klienty, kteří nemají možnost financovat svoje bydlení hypotékou.
Dokumenty ke stažení
Případová studie [PDF, 648.99 kB]
Posudek vedoucího [PDF, 687.44 kB]
Posudek oponenta [PDF, 589.7 kB]
Závěrečná práce [PDF, 2.15 MB]