Významnou součástí studia na Obchodní akademii Tomáše Bati a Vyšší odborné školy ekonomické Zlín je odborná praxe žáků a studentů v České republice nebo zahraničí..

Jsem Firma nebo Student
Webové stránky
www.robe.cz
Kontakt
Hážovice 2090
756 61 Rožnov pod Radhoštěm
Studenti s praxí u této firmy

ROBE lighting, s. r. o.

Robe Lighting patří mezi nejrychleji rostoucí společnosti zabývající se vývojem, výrobou a dodávkami vysoce kvalitní světelné techniky pro profesionální zábavný průmysl a architekturu. Ve výrobním závodě o rozloze 20.000m2 ve Valašském Meziříčí na východě České republiky zaměstnává více než 400 zaměstnanců. Ve vývojovém a konstrukčním oddělení pracuje na tři desítky nejrenomovanějších světových odborníků a inženýrů, kteří se věnují vývoji mechanických, elektronických a optických částí výrobků. Ročně tak vzniká řada ojedinělých technických řešení z nichž některé byly již několikrát oceněny mezinárodními cenami. Vysoký důraz se klade také na vývoj softwaru, který patří mezi nejvýraznější benefity výrobku Robe.

Značka Robe patří mezi nejstabilnější značky v oblasti zábavního průmyslu, ročně investuje do vývoje nových technologií a svůj úspěch staví na budování positivních vztahů se zákazníky, kterým věnuje maximální péči. Věříme, že základním prvkem úspěchu je investice do výzkumu a vývoje a do lidských zdrojů a vztahů.

Zefektivnění prezentace firmy Robe Lighting s.r.o. na veletrhu Prolight+Sound pro rok 2015 skončená

Období praxe

27.1.2014 - 2.5.2014

Přiřazený student
Klára Marková, DiS
Obor: Marketing pro střední stupeň řízení
Případová studie
Studentka po několika konzultacích navrhla a zpracovala interaktivní tabulku v programu Microsoft Excel, kde základem je kontingenční tabulka se všemi vyžadovanými funkcemi pro potřebné vyhledávání. Tabulku začala plnit daty a průběžně jsme zkoumali její funkcionalitu, a zda splňuje naše očekávání. Ve spolupráci s dalšími členy týmu se podařilo systém nastavit taky, aby pro naši potřebu pracoval optimálně. Po odsouhlasení finální verze systému, studentka pracovala na plnění tabulky daty. Ty postupně přibývaly. Souběžně s touto činností studentka třídila reference ve fotoarchivu a na webu společnosti tak aby byly všechny v jednotné podobě
Dokumenty ke stažení
Případová studie [PDF, 645.43 kB]
Posudek vedoucího [PDF, 709.13 kB]
Posudek oponenta [PDF, 541.4 kB]
Závěrečná práce [PDF, 1.89 MB]