Významnou součástí studia na Obchodní akademii Tomáše Bati a Vyšší odborné školy ekonomické Zlín je odborná praxe žáků a studentů v České republice nebo zahraničí..

Jsem Firma nebo Student
Kontakt
Greinerova 54
763 15 Slušovice
Studenti s praxí u této firmy

greiner packaging slušovice, s. r. o.

greiner packaging slušovice s.r.o. je součástí holdingu Greiner Group jako 100%-ní dceřinná firma společnosti Greiner Packaging International GmbH se sídlem v rakouském Kremsmünsteru.

Ve Slušovicích na Zlínsku společně s naší sesterskou společností Greiner Assistec s.r.o. zaměstnáváme téměř 800 spolupracovníků a řadíme se mezi největší výrobce plastových obalů v České republice a na Slovensku.

V souladu s mottem „do the innovation“ neustále rozšiřujeme aktivity a portfolio nabízených obalových řešení, které dodáváme řadě významných tuzemských i zahraničních společností.

Je naší odpovědností a radostí spolupracovat se studenty, rozvíjet jejich znalosti a dovednosti a podporovat je při začátku pracovní kariéry, třeba právě v Greineru.

Interní komunikace ve firmě greiner packaging slušovice, s. r. o. skončená

Období praxe

27.1.2014 - 2.5.2014

Přiřazený student
Zuzana Gomolová, DiS
Obor: Marketing pro střední stupeň řízení
Případová studie
Studentka Zuzana Gomolová vypracovala návrh komunikačního plánu pro naši společnost. Důvodem pro tento návrh je nedostatečná komunikace ve společnosti, opakované upozorňování ze strany zaměstnanců o nedostatku relevantních informací, které nejsou poskytovány včas, v dostatečné kvalitě apod. Cílem této případové studie bylo získání informací o vnitrofiremním komunikování a taktéž o přístupu firmy k rozvoji komunikaci napříč celou organizací.
Dokumenty ke stažení
Případová studie [PDF, 474.97 kB]
Posudek vedoucího [PDF, 476.98 kB]
Posudek oponenta [PDF, 782.66 kB]
Závěrečná práce [PDF, 769.7 kB]