Významnou součástí studia na Obchodní akademii Tomáše Bati a Vyšší odborné školy ekonomické Zlín je odborná praxe žáků a studentů v České republice nebo zahraničí..

Jsem Firma nebo Student
Studenti s praxí u této firmy

Radek Brázdil - Stolařství

Firma Radek Brázdil - Stolařství vznikla v roce 1992 jako fyzická osoba samostatně výdělečně činná.

Předmětem podnikatelské činnosti subjektu jsou stopařské práce, výroba nábytku na míru pro soukromé osoby i pro podnikatelské subjekty a to jak z masivu, tak dřevotřískových materiálů s dýhou i bez, lamina apod.,výroba desek pro finální úpravu bezpečnostních dveří, schodiště a zábradlí.

V průběhu prvních let se firma zaměřovala na zajišťování subdodávek pro větší dodavatele a na rekonstrukce (opravy) stávajícího nábytku pro soukromé osoby.Postupem času se stěžejní činností stala výroba desek pro finální úpravu bezpečnostních dveří, výroba speciálního nábytku pro bary a restaurace, výroba zdravotně nezávadného nábytku pro školy a školky, zakázková výroba kuchyní a ostatního nábytku pro soukromé osoby, vybavení ordinací pro lékaře apod.

Analýza lázeňského místa Ostrožská Nová Ves s ohledem na možné budoucí investice firmy skončená

Období praxe

1.6.2014 - 31.8.2014

Přiřazený student
Simona Pytlová
Obor: Účetnictví a finanční řízení
Případová studie
V rámci případové studie bylo studentce Pytlové uloženo za úkol provedení analýzy lázeňského místa Ostrožská Nová Ves. Cílem je získání informací pro možné investice firmy do této oblasti v horizontu následujících 2-5 let. Firma ve spolupráci se studentkou vypracovala dotazník, na základě kterého byl následně proveden marketingový výzkum zaměřený jednak na profil obyvatele obce, jednak na profil návštěvníka a turisty v této oblasti.
Dokumenty ke stažení
Případová studie [PDF, 580.14 kB]
Posudek vedoucího [PDF, 378.52 kB]
Posudek oponenta [PDF, 379.51 kB]
Závěrečná práce [PDF, 855.23 kB]