Významnou součástí studia na Obchodní akademii Tomáše Bati a Vyšší odborné školy ekonomické Zlín je odborná praxe žáků a studentů v České republice nebo zahraničí..

Jsem Firma nebo Student
Webové stránky
www.blaznidohracek.cz
Kontakt
Kvítková 552
Zlín 760 01
Uplatnění ve firmě
Studenti s praxí u této firmy

KAMARo

Na trhu hraček se firma KAMARo objevila již v roce 1992. Dnes zaujímáme významné postavení mezi prodejci hraček v ČR a jsme největším velkoobchodním prodejcem hraček ve Zlíně. Díky spojení velkoobchodní a maloobchodní činnosti je pro nás samozřejmostí nabídnout zákazníkům všech kategorií nízké ceny a profesionální přístup. Náš sortiment hraček určených všem věkovým kategoriím – máme hračky jak pro nejmenší děti, tak i pro větší holky a kluky. Vybírat můžete z hraček celoročních i sezónních. Rozsahem, jako jedni z mála, zabíráme jak kategorii levných (ale současně kvalitních) hraček, ale zároveň se pyšníme i širokou nabídkou značkových a licenčních hraček, které znáte z televize, kina apod.

Garant praxe: Martin Klinkovský
Majitel společnosti
Tel: 577 210 177
e-mail: kamaro@volny.cz

Posouzení finanční situace firmy KAMARO v letech 2008-2011 s využitím finanční analýzy skončená

Období praxe

28.1.2013 - 10.5.2013

Přiřazený student
Petr Langer, DiS
Obor: Účetnictví a finanční řízení
Případová studie
K zadání tématu Případové studie Petra Langera nás ve firmě vedl fakt, že koncem roku 2012 bylo avizováno velké množství změn v rámci daňových povinností firmy. V rámci Případové studie nastudoval změny v roce 2013 a odpovědně se věnoval těmto oblastem: - změnám v rámci DPH ve vztahu k sazbám DPH - změnám v rámci DPH ve vztahu k tzv. technické novele - problematice tzv. nespolehlivého plátce - změnám v rámci organizace finančních úřadů v České republice - změnám v číslech účtů finančních úřadů pro placení daní.
Dokumenty ke stažení
Případová studie [PDF, 289.7 kB]
Posudek vedoucího [PDF, 432.54 kB]
Posudek oponenta [PDF, 698.97 kB]
Závěrečná práce [PDF, 1.18 MB]

Reklamní kampaň firmy KAMARO skončená

Období praxe

28.1.2013 - 10.5.2013

Přiřazený student
Roman Mišák, DiS
Obor: Marketing pro střední stupeň řízení
Případová studie
Již delší dobu cítíme ve firmě potřebu zvýhodnit naše stálé zákazníky, ocenit to, že k nám chovají přízeň a vracejí se do prodejny. Zamýšleným programem bychom chtěli rodiče vytvořit benefity, které budou výhodné jak pro naši firmu, tak pro ně a v neposlední řadě i pro firmy, které budou spolupracovat jako partneři firmy KAMARo v rámci tohoto věrnostního programu. Případová studie studenta Romana Mišáka definuje jednak okruhy firem, se kterými by bylo vhodné v rámci tohoto projektu spolupracovat, jednak předkládá přehled možných variant zvýhodnění a slev, které jak firma KAMARo, tak partneři mohou pro své zákazníky uplatnit.
Dokumenty ke stažení
Případová studie [PDF, 286.43 kB]
Posudek vedoucího [PDF, 469.69 kB]
Posudek oponenta [PDF, 483.02 kB]
Závěrečná práce [PDF, 1.17 MB]

Analýza zásob firmy KAMARo skončená

Období praxe

27.1.2014 - 2.5.2014

Přiřazený student
Jana Švestková, DiS
Obor: Účetnictví a finanční řízení
Případová studie
V rámci případové studie byl studentce zadán úkol zpracovat změny nového občanského zákoníku, týkající se podnikatelů, protože toto bude firmu KAMARo nejvíc zajímat. Postup řešení V této práci se studentka zaměřila na: - změny při založení s.r.o. - změny u smluvních vztahů - změny v rámci ochrany spotřebitele - změny v rámci odpovědnosti za škodu - změny ve splatnosti faktur - změny v rámci pracovních smluv nezletilých
Dokumenty ke stažení
Případová studie [PDF, 565.41 kB]
Posudek vedoucího [PDF, 502.05 kB]
Posudek oponenta [PDF, 670.23 kB]
Závěrečná práce [PDF, 908.49 kB]